Periodontologinis gydymas

Periodontologija – tai odontologijos sritis, apimanti aplink dantis esančių audinių (dantenų, alveolės kaulo, danties raiščio, cemento) profilaktiką ir gydymą. Vienas iš pagrindinių periodonto audinių uždegimo požymių – dantenų kraujavimas. Lietuvoje periodonto ligos (dar vadinamos parodontoze) labai paplitusios, serga net 95 % vyresnių nei 55 metai pacientų.

Kokias ligas gydo periodontologija?

Periodontologija gydo šias periodonto audinių ligas:

  • Gingivitas – tai dantenų uždegimas. Jo metu yra pažeidžiamos dantenos, dėl ko stebimas kraujavimas po valymo, blogas kvapas iš burnos ir dantenų paraudimas. Tinkamai ir laiku gydant dantenų uždegimą galima pasiekti visiško pasveikimo.
  • Periodontitas – tai liga, atsirandanti dėl laiku negydyto gingivito. Periodontitas yra pavojinga infekcija, apimanti dantenas, kietuosius periodonto audinius ir žandikaulio kaulą. Negydomo periodontito komplikacijos – žandikaulio kaulo nykimas ir dantų praradimas.
  • Dantenų recesija – tai dantenų pažeidimas, atsirandantis dėl mechaninės trinties, dirginimo ir kitų veiksnių. Dėl to dantenos atsitraukia nuo dantų, atsidengia danties šaknis ir kaklelis. Ši būsena sukelia dantų jautrumą, skausmą ir atrodo neestetiškai.

Paslaugos

Išsirinkite paslaugą

Jei nesate tikri, kokia paslauga Jums reikalinga, paskambinkite ir mes Jus pakonsultuosime nemokamai.

Telefonas

Darbo laikas

I-V: 09:00 – 18:00
VI-VII: Nedirbame

Meniu