Paslaugos

Prieš bet kokį gydymą apžiūrime, tada nusprendžiame, koks gydymas yra reikalingas. Apžiūros metu naudojami įprasti odontologiniai instrumentai rentgeno aparatai.

Gydymui naudojama naujausia moderni įranga, išsamiam paciento ištyrimui – skaitmeninė rentgeno diagnostikos aparatūra, 3D rentgenas, naujos kartos lazeris, mikroskopas ir kt. Klinikoje naudojamos aukštos kokybės naujos kartos medžiagos, atitinkančios tarptautinius standartus.

Esame tikri, kad mūsų teikiamos odontologijos paslaugos atitiks Jūsų lūkesčius, nes vienijame stiprią dantų gydymo profesionalų ir aukštos kvalifikacijos specialistų komandą ir visas odontologines paslaugas vienoje klinikoje Lentvaryje!

Dantų gydymas; yra įvairaus masto procesas. Jei danties pažeidimas yra dar tik pradinėje stadijoje, dažnai procesas yra nesudėtingas, greitas ir užbaigiamas vieno ar poros susitikimų metu. Jeigu pacientas ilgesnį laiką delsė ir atidėliojo pradėti gydymą, tada dažnai tenka „pasiraitoti rankoves“ ir rimtai padirbėti. Kadangi danties sandara yra sudėtinga, todėl ir procesas turi būti atliekamas neskubant ir atsakingai.

Kuo ypatingas dantų gydymas?

Dantų gydymas; populiariai kalbant, iš esmės yra dantų plombavimas, išvalant pažeistus kietuosius danties audinius. Gydymo metu yra užkertamas kelias mikroorganizmams patekti į pulpos ir periapikalinius audinius, t.y. danties audinio skydo sukūrimas ir atkūrimas, išvalant visus bloguosius mikroorganizmus.

Dantų protezavimas

Dantys protezuojami dėl įvairių priežasčių:

 • dėl didelių ėduonies pažeidimų;
 • dėl netaisyklingos formos ar dantų padėties;
 • po endodontinio gydymo, siekant apsaugoti dantį nuo skilimo;
 • pašalinus dantį;
 • ir t.t.

Dantų protezai skirstomi į FIKSUOTUS ir IŠIMAMUS.

FIKSUOTI dantų protezai – tai dantų technikų laboratorijoje pagal dantų atspaudus gaminami protezai, kurie prie dantų pricementuojami/prisukami.

Tai įvairūs vainikėliai ( laikini plastmasiniai, lieti metaliniai, metalo keramikos, cirkonio keramikos, keramikos), tiltai, protezai ant implantų.

IŠIMAMI dantų protezai – tai dantų technikų laboratorijoje pagal dantų atspaudus gaminami protezai, kuriuos pacientas gali įsidėti/išsiimti. Jų būna įvairių rūšių: kosmetinės plokštelės, dalinės arba pilnos plokštelės, viskoelastinės plokštelės, lanko atraminiai protezai (gali būti dalinai fiksuojami užraktais). Paprastai išimamus protezus tenka gaminti pacientams, kurie netekę daug dantų ir neįmanoma pagaminti fiksuotų protezų.

Išimami protezai

All on 4 metodika

Keramika

Periodontologinis gydymas

Periodontologija – tai odontologijos sritis, apimanti aplink dantis esančių audinių (dantenų, alveolės kaulo, danties raiščio, cemento) profilaktiką ir gydymą. Vienas iš pagrindinių periodonto audinių uždegimo požymių – dantenų kraujavimas. Lietuvoje periodonto ligos (dar vadinamos parodontoze) labai paplitusios, serga net 95 % vyresnių nei 55 metai pacientų.

Kokias ligas gydo periodontologija?

Periodontologija gydo šias periodonto audinių ligas:

 • Gingivitas – tai dantenų uždegimas. Jo metu yra pažeidžiamos dantenos, dėl ko stebimas kraujavimas po valymo, blogas kvapas iš burnos ir dantenų paraudimas. Tinkamai ir laiku gydant dantenų uždegimą galima pasiekti visiško pasveikimo.
 • Periodontitas – tai liga, atsirandanti dėl laiku negydyto gingivito. Periodontitas yra pavojinga infekcija, apimanti dantenas, kietuosius periodonto audinius ir žandikaulio kaulą. Negydomo periodontito komplikacijos – žandikaulio kaulo nykimas ir dantų praradimas.
 • Dantenų recesija – tai dantenų pažeidimas, atsirandantis dėl mechaninės trinties, dirginimo ir kitų veiksnių. Dėl to dantenos atsitraukia nuo dantų, atsidengia danties šaknis ir kaklelis. Ši būsena sukelia dantų jautrumą, skausmą ir atrodo neestetiškai.

Dantų balinimas

Balinimas kapomis

Tai vienas populiariausių būdų balinti dantis, kuris yra pagrįstas namuose savarankiškai atliekamų procedūrų kursu. Odontologas įvertins dantų būklę, pagamins kapas pagal individualią dantų formą ir parinks balinamąją medžiagą. Paprasčiau nebūna!

Dantų balinimo kapomis privalumai:

 • Galima laisvai planuoti, kada norite atlikti balinimo procedūras;
 • Nereikia pakartotinio apsilankymo pas odontologą;
 • Minimali dantų jautrumo tikimybė, nes procedūrą galima nutraukti bet kuriuo metu;
 • Individualios kapos tausoja dantenas;
 • Balinamoji medžiaga parenkama individualiai, todėl jos naudojimas yra saugus, o veikimas efektyvus;
 • Užtikrinamas ilgalaikis rezultatas
 • Patraukli kaina.

Dantų implantavimas

Dantų implantai – kas tai?

Danties implantas – tai dirbtinė danties šaknis. Implantacijos metu mažas varžtelis įsukamas į žandikaulį. Jis pakeičia trūkstamo natūralaus danties šaknį. Prigijus implantui ant jo prisukamas dirbtinis dantis, vadinamasis vainikėlis.

Netekus danties implantai leidžia atkurti danties šaknį ir atlikti protezavimą, nepažeidžiant greta esančių dantų. Protezas iki 80 proc. atkuria kramtymo funkcija. Tai reiškia, kad pacientas gali pilnai kramtyti minkštą ir kietą maistą, tačiau turi vengti labai kieto maisto, pavyzdžiui, keptos duonos, riešutų.

Implantai laiko dirbtinį dantų vainikėlį ar tiltą taip, kaip šaknys laiko dantį savo vietoje. Dantų implantai padeda atkurti prarastus dantis nešlifuojant ir neapkraunant šalia esančių dantų. Implantais galima atkurti pavienius dantis arba visą bedantį žandikaulį.

Dantų implantavimo procedūra susideda iš šių pagrindinių etapų:

 • Konsultacija, gydymo plano sudarymas
 • Implantacija, laikinas protezavimas
 • Kontrolė
 • Nuolatinių vainikėlių protezavimas ant implantų

Momentinė implantacija

„All-on-4“

Burnos higiena

Laiku atliekama profesionali burnos higiena padės išvengti rimtų susirigimų ne tik burnos ertmėje, bet ir visame organizme. Mūsų gydytojai parinks konkrečiai Jums reikiamos burnos higienos tipą iš galimų:

 • Profesionali burnos higiena naudojant “Air Flow” sistemą
 • Burnos higiena aparatu

Pateikiame pavyzdį prieš ir po profesionalios burnos higienos:

Profesionalios burnos higienos metu yra šalinamos kietosios ir minkštosios dantų apnašos, nustatomas individualus dantų valymo veiksmingumas, dantų ir dantenų būklė, atliekamos gydomųjų preparatų (pvz., fluoro) procedūros, pacientai mokomi asmens burnos higienos. Taip pat, rekomenduojamos asmens higienos priemonės.

Profesionalios burnos higienos metu yra šalinamos kietosios ir minkštosios dantų apnašos, nustatomas individualus dantų valymo veiksmingumas, dantų ir dantenų būklė, atliekamos gydomųjų preparatų (pvz., fluoro) procedūros, pacientai mokomi asmens burnos higienos. Taip pat, rekomenduojamos asmens higienos priemonės.

Kodėl yra svarbu laiku atlikti burnos higieną?

Ant dantų susidarę akmenys yra labai kenksmingi, nepašalinus jų, gali išsivystyti gingivitas,o vėliau – periodontitas. Gingivitas – dantenų uždegimas, dantenos gali paburkti, valant šepetėliu kraujuoti, iš burnos pradeda sklisti nemalonus kvapas. Periodontitas – liga, kurios metu, uždegimas pažeidžia dantį supančius audinius: dantenas, periodonto raištį, cementą, alveolės kaulą. Dantys tampa paslankūs, vėliau, negydant ligos, dantys gali pradėti kristi.

Burnos higienos atlikimo periodiškumas

Profesionalios burnos higienos dažnumas priklauso nuo paciento asmens higienos kokybės, akmenų kaupimosi intensyvumo, apnašų. Dažniausiai profesionali burnos higiena atliekama nuo 1 iki 4 kartų per metus. Individualios burnos higienos atlikimo periodiškumą nustato gydytojas odontologas.

Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas – tai vienas iš dantų restauracijos būdų, atliekamas plombinėmis medžiagomis priekinių dantų srityje. Šiuolaikinės plombavimo medžiagos suteikia galimybę per trumpą laiką džiaugtis gražia ir sveika šypsena.

Taikant estetinį dantų plombavimą neretai vos per 1 vizitą galima atkurti 4 – 6 ėduonies pažeistus, nuskilusius ar nudilusius dantis, pakoreguoti jų formą, spalvą ar panaikinti matomus tarpus tarp dantų.

Būtina paminėti, kad atlikus estetinį plombavimą rekomenduojama 2 kartus per metus atlikti burnos higiena, kurios metu atnaujinamas danties paviršiaus blizgesys, pašalinamos susikaupusios apnašos.

Išsirinkite paslaugą

Jei nesate tikri, kokia paslauga Jums reikalinga, paskambinkite ir mes Jus pakonsultuosime nemokamai.

Telefonas

Darbo laikas

I-V: 09:00 – 18:00
VI-VII: Nedirbame

Meniu